1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Dna Moczanowa

Dna Moczanowa, inna nazwa brzmi skaza moczanowa lub gaut. Dna moczanowa jest powszechnie spotykaną odmianą zapalenia stawu, które pojawia się kiedy we krwi, tkankach i moczu znajduje się zbyt dużo kwasu moczanowego.

Kwas moczanowy jest produktem końcowym metabolizmu grupy substancji chemicznych zwanych purynami. U osób z dną moczanową, organizm nie produkuje wystarczającej ilości specjalnego enzymu trawiennego - urykazy, który utlenia słabo rozpuszczalny kwas moczanowy w dobrze rozpuszczalny związek. W wyniku tego kwas moczanowy gromadzi się we krwi oraz w tkankach i w końcu ulega krystalizacji. Złogi kryształków przypominają małe, ostre igiełki i podobnie jak igła wykłuwają sobie drogę w stawach. Szczególnie często atakują staw dużego palca u nogi ale i inne stawy również są zagrożone, włącznie ze śródstopiem, kostką, kolanem, nadgarstkiem, a nawet palcami.

Pierwszymi symptomami jest zwykle ostry ból. Następnie pojawia się stan zapalny. Objawia się zaczerwienieniem, opuchnięciem, podwyższoną temperaturą zaatakowanej powierzchni oraz ogromną wrażliwością na dotyk. Dna moczanowa jest zależna od diety. Otyłość oraz nieprawidłowe odżywianie zwiększają ryzyko pojawienia się dny moczanowej. Zaburzenie to zostało nazwane chorobą bogatych, gdyż związane jest z nadmierną konsumpcją oraz nadmiernym spożyciem alkoholu. Jednak w rzeczywistości dotyka ta choroba czyli dna moczanowa także pozostałą część populacji, a do grupy najbardziej narażonych osób należą mężczyźni w wieku 40-50 lat.

Bardzo proszę tutaj o uwagę, chorobę tę czyli dne moczanową można odziedziczyć lub wypracować sobie rujnującą dieta - czyli złe odżywianie, picie alkoholu, przyjmowanie pewnych leków, przejdanie się, mówiąc pospolicie obżarstwo, nadmierny stres, niektóre zabiegi chirurgiczne, uszkodzenia stawów. Przeciętnie 90% ludzi cierpiących na dne moczanową to mężczyźni. Pokrewnym tej chorobie problemem mogą być kamienie w nerkach.

Mili Państwo zasięgnijcie porad ludzi wykształconych w kierunku medycznym, bo wiedza z medycyny naturalnej, niekonwencjonalnej, poparta wiedzą czysto medyczną to drogocenny skarb i korzystajcie z tego dobrodziejstwa. Prosty przykład z mojej praktyki. Zgłosił się do mnie mężczyzna w wieku około 45 lat od około 15 cierpiący z powodu dny moczanowej. Ból wybudzał go ze snu, towarzyszyło mu ogólnie pozlecie, dreszcze, gorączka, trzy lata temu do podstawowego leczenia dołączyłam mu suplementy, które w sposób rewelacyjny zmieniły stan jego zdrowia. Na dzień dzisiejszy może wreszcie normalnie funkcjonować, biegać, codziennie pracować, spotykać się ze znajomymi.

Środki, które ja polecam są to leki naturalne, organiczne, nie wywołują żadnych działań ubocznych, a w ciężkiej postaci dny moczanowej są uzupełnieniem terapii. Numer jeden w dnie moczanowej to lek Uric Acid Elimination - jak sama nazwa tłumaczy - wyrzucenie nadmiaru kwasu moczowego z organizmu. To lek naturalny, który również przyspiesza metabolizm. Uric Acid Elimination wzmacnia i reguluje naturalne procesy usuwania toksyn, oczyszcza w ten sposób praktycznie cały organizm, przewód pokarmowy, stawy, jelita. U okolo 30% chorych z podwyższonym stężeniem kwasu moczanowego może powodować zmiany zapalne w nerkach i obserwuje się u nich biełkomocz, częstwo też dochodzi do wytworzenia kamieni nerkowych. Wprawdzie dna moczanowa jest schorzeniem nieuleczalnym, ale odpowiedni tryb życia, czyli zdrowe odżywianie, wspomaganie się leczeniami naturalnymi, zwykle umożliwiają uniknięcie napadów dny.

Po więcej informacji o dnie moczanowej oraz po najbardziej skuteczne leki naturalne, które zapobiegają dnie moczanowej oraz wspomagają leczenie zapraszam do moich aptek. Lek naturalny, które państwu plecam na pozbycie się kwasów moczanowych z organizmu to lek o nazwie Uric Acid Elimination. Syplement ten ma b. bogaty skład: same ekstrakty czyli esencje - cranberry, grzevel meat, Atriciok, Yucca, Brdok oraz selery. Zioło Burdok - jest jednym z najlepszych środków oczyszających krew. Potrafi zmniejszyć obrzęk wokół stawów i uniknąć zwapnienia wokół stawów dzięki temu, że pobudza działanie nerek do usunięcia z krwi szkodliwych kwasów. Selery zawarte w produkcie Uric Acid Elimination - neutralizują przede wszystkim kwasy moczanowe w organiźmie oraz inne kwasy występujące w organiźmie w nadmiarze, pomaga w leczeniu reumatyzmu, dny moczanowej, zapaleniu stawów oraz w zatrzymywaniu moczu. Działa pobudzająco na nerki zwiększając przepływ moczu przez co występuje doskonałe oczyszczenie organizmu. A teraz Yucca, proszę państwa, właściwości Yucci pomagają przy stanie zapalenia stawów i przy reumatyźmie. Lek dobrze oczyszcza krew m.in. z nadmiaru kwasów moczanowych. Crannberry i Articlok - czyszczą pęcherz moczowy, likwidują infekcje, wyrzucają z organizmu drogą moczową kwasy moczanowe, bakterie. Gravel Coat - jest najbardziej skutecznym, jednym z najsilniejszych ziól w usuwaniu z organizmu kwasów moczanowych oraz infekcji z nerek pęcherza moczowego oraz 8 stawów, w których rozwinął się stan zapalny z powodu nadmiaru kwasów moczanowych. Proszę Państwa codziennie zażywanie Uric Acid eliminejszyn z antyoxydantami skutecznie usunie kwasy, bakterie z naszego organizmu. Ja zapraszam państwa po sumplementy organiczne w 100% naturalne o nazwie Uric Acid Elimation oraz antyoxydant. Uric Acid Elimation oraz Antyoxydant są jednymi z najlepszych środków oczyszczających krew. Potrafią zmniejszyć obrzęk wokół stawów, neutralizują wszystkie kwasy, występujące w nadmiarze, działają pobudzająco na nerki zwiększając przepływ moczu przez co następuje doskonałe oczyszczenie organizmu.

Nasze naturalne i organiczne leki - kliknij na obrazek, żeby zobaczyć opis.