1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Stawy

Zapalenie stawów określa się jako zapalenie i bolesności stawów, którym zwykle towarzyszy ból, a często rownież zmiany strukturalne np. obrzęk, obecność płynu surowicznego w stawie, spuchnięte kolana, łokcie, bóle barków, bioder, bóle kregoslupa. Wilgotny klimat, duże obciążenie np. na kolana, ciężka praca oraz brak mazi stawowej czyli suche stawy doprowadzają do zapalenia stawów.
Jeśli odczuwacie państwo chrupanie w stawach szczególnie w kolanach, ból w stawach oraz obrzęk czyli spuchnięte kolana, łokcie, palce u rąk. Nie warto cierpieć, zwozić lód, patrzeć jak z dnia na dzień wasz stan zdrowia ulega pogorszeniu, a zmiany bywają czasem nieodwracalne. Sięgnijcie po pomocne preparaty bo schorzenie samo nie minie. Warto zastosować kurację dwoma niezawodnymi naturalnymi i organicznymi lekami.
H/R działa przeciw zapalnie bo bardzo ważne jest zatrzymać toczący sie stan zapalny. Dopiero wtedy zacznie się proces regenerowania i naprawy. H/R zawiera podstawowe składniki wchodzące w skład chrząstki stawowej, wiązadeł i mazi stawowej. H/R czyli zdrowe stawy i regeneracja to lek naturalny i organiczny, który stymuluje odbudowę zniszczonej chrząstki stawowej, a mianowicie: dostarcza substancji budujących- odżywczych do stawów, zwiększa wydzielanie mazi stawowej, wyrzuca nadmiar kwasów moczanowych, oczyszcza stawy. Codzienne zażywanie suplementu H/R przyczynia sie do odbudowy chrząstki stawowej i poprawy ruchmości stawów. Bardzo ważną rolę w naprawie stawów odgrywa Collagen. Ten Colagen, który ja panstwu polecam to w 100% naturalny i organiczny Colagen z jagniąt wzmacniany wyciągiem z grzebienia koguta. To naturalne wzmacnianie stawów by nie chrupały, a tylko z lekkościa nam służyły. Reasumując: Collagen działa przeciw zapalnie i regeneracyjnie, powoduje zmniejszenie bólu, odbudowywuje maź stawową, poprawia ruchliwość stawów, a co najważniejsze efekt ten jest uzyskiwany bez skutków ubocznych. Collagen nadaje giętkości, elastyczności i ruchliwości stawom i mięśniom. Collagen 2000 z jagniąt ma rownież ogromny wpływ na wyrównanie zmarszczek, ujędrnienie skóry oraz mieśni. Uzupełnieniem terapii jest H/R.

Nasze naturalne i organiczne leki - kliknij na obrazek, żeby zobaczyć opis.